مقاله

دفتر عقد شهرک غرب

admin ۰۲ مرداد ۱۴۰۰

امروزه دفاتر عقد و ازدواج زیاد در تهران مشغول به کار شده اند و در میان این همه دفتر عقد شیک شهرک غرب انتخاب شیکترین دفتر عقد شهرک غرب کار راحتی نیست. اگر به دنبال یک دفتر عقد لوکس شهرک غرب برای برگزاری مراسم خود هستید؛ بهترین پیشنهاد برای شما دفتر عقد مهردریا شهرک غرب می باشد.

سوابق و خدمات دفتر عقد مهردریا شهرک غرب

دفتر عقد مهردریا شهرک غرب با بیش از بیست سال سابقه فعالیت در زمینه مراسم عقد و عروسی، تحت مدیریت و زیر نظر سرکار خانم شارقی مدیریت متخصص و مجرب این مجموعه، اداره می شود.

این دفتر عقد شیک شهرک غرب با فضای جذاب، محوطه دلباز و ویوی چشم نواز شیکترین دفتر عقد شهر غرب می رود و برای افرادی که دنبال یک دفتر عقد لوکس شهرک غرب برای برگزاری خاص ترین و مهم ترین رویداد زندگی خود می باشند؛ بهترین انتخاب است. دفترعقد مهردریا شهرک غرب ظرفیت بالایی دارد و در نتیجه می توانید عزیزان و دوستان بیشتری را دعوت کنید تا شاهد مراسم زیبای شما باشند. ظرفیت سالن حتی تا شصت نفر نیز قابل افزایش است.

جالب این که در دفتر عقد مهردریا شهرک غرب ترتیبی داده شده تا عروس و داماد مستقیما در روند انجام تزیینات و دکور سفره عقد، اتاق عقد، و سالن مراسم دخیل باشند تا همه چیز دقیقا مطابق سلیقه آن ها برنامه ریزی شود. در روند چیده شدن دکوراسیون و تزیینات، که بر اساس خواست عروس و داماد عزیز و توسط دکوراتورهای مجرب انجام می شود، مشاوران حرفه ای ما همواره آماده ارائه مشاوره و کمک می باشند. ما یک سفره عقد رویایی بر اساس جدیدترین متدهای گل آرایی و شمع آرایی و جذابترین دکورهای روز دنیا برایتان خواهیم چید و رویایتان را به تصویر خواهیم کشید.

موارد پذیرایی مراسم نیز توسط عروس و داماد از منوی متنوع ما انتخاب می شوند. غذاها و شیرینی ها توسط آشپزهای حرفه ای به بهترین نحو طبخ شده ، به شکلی شیک و زیبا تزیین شده و توسط گارسون های کاربلد سالن سرو می شود.

نورپردازی سالن به بهترین شکل کنترل شده و عکاس ها و فیلم بردارهای ما همراه شما هستند تا مهم ترین رویداد زندگی شما را لحظه لحظه برایتان ثبت و ضبط کنند. ما خاطرات خوب شما را با چنان کیفیتی به تصویر خواهیم کشید که در آینده با نگاه کردن به عکس ها و فیلم ها تمام جزییات را به وضوح ببینید و لذت ببرید.

انتخاب یک دفتر عقد و عروسی مناسب

در مورد تصمیم گیری در مورد انتخاب مکان عروسی از کجا شروع می کنید؟

 به هر حال ، این یکی از اولین و مهم ترین مراحل در روند برنامه ریزی عروسی است. از آنجا که محل برگزاری مراسم عروسی زمینه کل رویداد را تعیین می کند و تاریخ عروسی شما را تعیین می کند ، مهم است که قبل از رفتن به سراغ سایر جزئیات ، آن را نهایی کنید. هرچه پیش از این بتوانید مکان ها را جستجو کنید ، شانس بیشتری برای یافتن مکانی متناسب با نیازهای شما و همچنین برای تاریخ های موردنظر دارید. همچنین شروع زودهنگام به شما این امکان را می دهد تا مکان های متعدد عروسی را مشاهده کنید و به شما درک بهتری از آنچه دقیقاً دنبال آن هستید و آنچه برای شما مهم است می دهد.

هنگام تمرکز بر نحوه انتخاب مکان عروسی ، موارد مختلفی باید در نظر گرفته شود ، مانند اندازه محل برگزاری ، مکان ، در دسترس بودن پارکینگ ، گزینه های حمام و موارد دیگر! یافتن مکان رویایی شما می تواند یک روند دشوار باشد ، بنابراین ما توصیه هایی را ارائه داده ایم که در هنگام انتخاب مکانی که مناسب شما و روز خاص شما است ، چه مواردی را باید در نظر بگیرید. فراموش نکنید که با شروع بازدید از سایت ، از لیست جامع سوالات ما برای انتخاب یک محضر ازدواج مناسب استفاده کنید!

نکاتی برای جستجوی مکان عروسی:

  1. بودجه / هزینه:

ابتدا هیچ نکته ناامیدکننده ای نسبت به یافتن مکانی که در آن ریاهای شما احساس می شود وجود ندارد اما بعداً متوجه می شوید که در بودجه عروسی شما نمی گنجد. باید قبل از شروع  برای انتخاب مکان عروسی ، بودجه عروسی را تهیه کنید. به این فکر کنید که چه مقدار مایل هستید برای کل مراسم عروسی خود هزینه کنید و چه مقدار از آن باید به طور خاص به محل برگزاری آن اختصاص یابد. فراموش نکنید که هزینه محل برگزاری را به طور کلی در نظر بگیرید.

برخی از مکان ها ممکن است برخی از خدمات مهم رویداد را از قبل در قیمت کلی خود ارائه دهند در حالی که دیگران ممکن است بابت خدمات مشابه هزینه اضافی دریافت کنند. اگر مجبور باشید میز ، صندلی ، کف رقص ، نورپردازی و سایر عناصر مهم روز را اجاره کنید ، می تواند به سرعت اضافه شود. بودجه شما معمولاً عامل اصلی در نحوه انتخاب محل عروسی مناسب شماست. بعضی اوقات عروسی های خارج از فصل یا عروسی های روز تعطیل می توانند قیمت کمتری داشته باشند.

  1. در دسترس بودن:

 اگر در تاریخ خاصی برای عروسی خود قرار نگذاشته اید ، سعی کنید به مکان هایی که در قسمت قبل هستند نگاه کنید تا شانس حضور در مکان ها بیشتر شود. اگر تاریخ شما انعطاف پذیرتر است ، باید از قبل خیلی خوب شروع کنید اما به احتمال زیاد گزینه های بیشتری خواهید داشت زیرا می توانید تاریخ خود را بر اساس در دسترس بودن مکان انتخاب کنید تا اینکه محدود به یک تاریخ خاص باشید.

  1. آیا این تمِ سالن با تمِ عروسی شما مطابقت دارد؟

 از آنجا که مکان عروسی تمِ عروسی را تعیین می کند ، شما باید حداقل یک موضوع کلی برای عروسی را هنگام انتخاب مکان در ذهن داشته باشید. به عنوان مثال ، اگر به دنبال یک تمِ روستایی هستید ، احتمالاً نمی خواهید عروسی خود را در یک هتل لوکس برگزار کنید. شما می خواهید در نظر بگیرید که چگونه همه عناصر عروسی شما از مکان محل برگزاری تا تزئینات و انتخاب منو با یکدیگر متناسب هستند تا از زیبایی و احساس منسجمی برخوردار شوید.

  1. حداکثر ظرفیت چقدر است؟ آیا این با اندازه لیست میهمانان شما مطابقت دارد؟

هنگام انتخاب مکان برای مراسم خود باید حداقل تصور تقریبی از تعداد افرادی که به عروسی خود دعوت می کنید داشته باشید. این اطمینان می دهد که شما مکانی را انتخاب می کنید که اندازه آن برای لیست مهمانان مناسب باشد. داشتن یک مکان خیلی بزرگ با یک لیست مهمان کوچکتر ، می تواند مکان را کمی خالی نشان دهد.

از طرف دیگر ، شما همچنین نمی خواهید 250 میهمان را در مکانی که حداکثر ظرفیت آن دقیقاً 250 نفر است ، جمع کنید. مهمانان شما ممکن است در نهایت در میزهای شام و در زمین رقص آرنج دست و پا بزنند. داشتن برآورد از تعداد افرادی که به احتمال زیاد در جشن شما شرکت می کنند نیز در تعیین چگونگی چیدمان میزها و نحوه پیکربندی بهتر فضای موجود کلیدی است.

5- آیا گزینه های داخلی و خارجی وجود دارد ؟

 وقتی نوبت به آب و هوا می رسد ، ایده خوبی است که به بهترین ها امیدوار باشید اما خود را برای بدترین حالت آماده کنید! از آنجا که هوا می تواند غیرقابل پیش بینی باشد ، اگر می خواهید یک مکان در فضای باز داشته باشید ، جای سوال است که آیا در شرایط بد آب و هوایی مانند باران گزینه های سرپوشیده یا داخلی وجود دارد. اگر مکان دارای دو گزینه داخلی و خارجی باشد ، همیشه می توانید یک نقشه B داشته باشید که اجرای آن آسان باشد. فقط مطمئن شوید که گزینه پشتیبان داخلی را نیز دوست دارید ، زیرا واقعیت ممکن است این باشد که در نهایت به استفاده از آن احتیاج دارید.

 به خاطر داشته باشید که برخی از گزینه های اصلی در فضای باز می توانند یک چادر بزرگ با اضلاع فراهم کنند که می تواند برای جلوگیری از باران پایین کشیده شود. فقط باید بپرسید اگر می خواهید عروسی زمستانی یا عروسی اوایل بهار برگزار کنید ، این نکته را باید در نظر داشته باشید که فضای داخلی در مقابل فضای باز است. همچنین ممکن است بخواهید برای تعیین تاریخ و مکان خود به برخی از دمای تاریخی نگاهی بیندازید تا نحوه انتخاب مکان عروسی را تعیین کنید که منطقی ترین باشد.

  1. در مورد منطقه اطراف و اقامتگاه های مجاور چه می گویید؟

علاوه بر اطمینان از اینکه محل برگزاری خود نیازها و خواسته های شما را برآورده می کند ، به طور کلی در مورد محل برگزاری آن نیز فکر کنید. به این فکر کنید که چقدر ممکن است به یک فرودگاه محبوب ، محل های اقامت در این نزدیکی نزدیک باشد (یا اگر محل برگزاری خود محل اقامت باشد) و اگر منطقه احساس امنیت می کند ، نزدیک باشد. به عنوان مثال ، اگر یک قلعه یا انبار خلوت در حومه شهر انتخاب کنید ، ممکن است یافتن محل اقامت در نزدیکی برای مهمانان دشوار باشد. اگر در یک شهر ازدواج می کنید ، بگویید در یک موزه ، در مورد امنیت مهمان محله اطراف فکر کنید که ممکن است برای رسیدن به محل برگزاری مجبور شوند قدم بزنند.

7- حریم خصوصی سالن چگونه است؟

 هنگام جستجوی مکان عروسی خود ، می خواهید اطمینان حاصل کنید که مکانی شخصی و خصوصی برای خود پیدا کرده اید. گاهی اوقات یک مکان در یک روز میزبان چندین رویداد یا عروسی خواهد بود. اگر اینگونه است ، بپرسید که چه مقدار از مکان را برای خودتان خواهید داشت یا احزاب مختلف چقدر از هم جدا خواهند شد. بعضی اوقات مکان ها همچنین به شما امکان می دهند تا برای رزرو کل مکان هزینه اضافی پرداخت کنید. اگر به مکانی بیرونی متمایل هستید ، به خصوصی بودن آن نیز فکر کنید. آیا ممکن است غریبه ها بتوانند از دور چشم پوشی کنند یا تماشا کنند؟ این می تواند حواس پرتی بزرگی برای همه مهمانان شما باشد.

8. آیا این محضر در بازدید اول برایتان جذاب به نظر می رسد؟

 در حالی که از محل برگزاری بازدید می کنید ، سعی کنید احساس کلی فضای آن مکان را احساس کنید. حتماً سوالات زیادی بپرسید و ببینید آیا مکان مناسب به نظر می رسد. در نظر بگیرید که آیا آنها قوانین بسیار سختگیری دارند یا به نظر می رسد بابت هرگونه اضافه اضافی (از قبیل برش کیک ، تنظیم صندلی و غیره) هزینه دریافت می کنند.

 همچنین ، سعی کنید تعامل خود را که با هماهنگ کننده محل برگزار شده برقرار کنید. شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که احساس راحتی می کنید و در برقراری ارتباط با آنها وقت راحتی خواهید داشت. از این گذشته ، شما یا برنامه ریز عروسیتان در مورد جزئیات مراسم عروسی بسیار با آنها در ارتباط خواهید بود.

9. دسترسی را در نظر بگیرید

 هنگام بازدید از مکان ها ، حتماً نیازهای همه مهمانان خود را در نظر بگیرید. چگونگی دسترسی به امکانات ، از جمله دسترسی به ورودی ها / خروجی ها ، آسانسورهای عملکردی ، حمام ، پارکینگ و گزینه های نشستن را بررسی کنید و از آنها بپرسید. اگر پدربزرگ و مادربزرگ حضور دارند ، می خواهید لذت بردن از آنها را تا حد ممکن آسان کنید. فکر کردن در مورد این عناصر در اوایل مراحل برنامه ریزی ، راهی عالی برای برگزاری هرچه بیشتر عروسی شما است!

10. گزینه های پارکینگ را یادداشت کنید:

 به خصوص اگر مکان عروسی شما کمی دور باشد یا در یک منطقه شلوغ در مرکز شهر باشد ، مهم است که بررسی کنید گزینه های پارکینگ خوبی وجود دارد یا دسترسی به کابین یا اشتراک ماشین سواری تا چه حد امکان پذیر است. درمورد اینکه چند جای پارک وجود دارد و آیا میهمانان نیاز به پرداخت هزینه پارکینگ دارند ، سوال کنید. در صورت عدم وجود گزینه های عالی برای پارکینگ ، می توانید اتوبوس یا شاتل را برای جابجایی افراد به محل برگزاری در نظر بگیرید. فقط مطمئن شوید که این هزینه را به بودجه عروسی خود اضافه می کنید!

11. آیا محدودیت های منع رفت و آمد یا محدودیت سر و صدا وجود دارد؟

 بعضی از محضرها و سالن ها قوانین سختگیری در مورد زمان نیاز به سکوت یا میزان سر و صدا دارند. اطمینان حاصل کنید که آیا محدودیت های صوتی وجود دارد. به ویژه مکان های فضای باز ممکن است ساعاتی پس از مدتی خاص به احترام به همسایگان ساکت باشند.

* با انتخاب دفترعقد مهردریا غرب تهران، که یک دفتر عقد لوکس شهرک غرب تهران است، بهترین خدمات را با مناسب ترین قیمت ها دریافت کنید. ما رویایتان را طرح خواهیم زد!*