مقاله

صفر تا صد اجرای عقد شیک و ساده با المان های مینیمال

admin ۲۸ شهریور ۱۴۰۲

برای برگزاری مراسم عقد شیک و ساده نیاز به رعایت المان های مینیمال است. حال که بزرگترین و البته شیرین ترین تصمیم زندگی خود را گرفتید، دستان همدیگر را محکمتر بگیرید و برای لحظه لحظه این روز دل انگیز آماده شوید!

اجرای فضایی آرامش بخش و رویایی به طوری که ضمن رضایت از امکانات موجود، موقعیت خوبی برای مهمانان نیز فراهم شود از مهمترین مواردی است که باید در روز عقد رعایت شود.

دکوراسیون ویژه برای مراسم عقد شیک و ساده

یکی از بهترین و جدیدترین ایده هایی که برای اجرای مراسم عقد شیک و ساده در نظر گرفته می شود استفاده از گل طبیعی است. گل های طبیعی به طور کلی جلوه زیبا و بی نظیری به فضا می دهند. در صورتی که مکان عقد را خودتان را تعیین کنید، بر اساس فضای موجود، بهترین مشاوره در راستای اجرای گل های طبیعی در اختیار شما قرار می گیرد. رعایت هارمونی رنگ در اجرای گل های طبیعی از مهمترین موضوعاتی است که باید رعایت شود. استفاده از استندهای مخصوص گل آرایی نیز سبب می شود تا مراسم عقد در منزل پدری به زیباترین حالت ممکن صورت بگیرد.

در صورتی که فکر می کنید هزینه گل آرایی زیاد است می توانید تزیین اتاق عقد با بادکنک و تور را انتخاب نمایید. در این روش معمولاً از بادکنکهای سفید و طلایی و نقره ای استفاده می شود و فضا نسبتاً فانتزی به نظر می رسد. کسانی که علاقه به فضای صمیمی دارند این پکیج را انتخاب می کنند. نورپردازی یکی دیگر از مواردی است که قطعاً می بایست در مراسم عقد رعایت شود. نورهای رنگی سبب می شوند تا فضا بسیار دل انگیز تر به نظر برسد.

استفاده از آینه به اشکال مختلف در فضای خانه عقد به انعکاس نور کمک زیادی می کند و سبب می شود تا هارمونی بی نظیری اجرا شود. استند مخصوص حلقه با گل آرایی و یا اجرای تزیینات ساده و نمادین نیز بخشی از فضای دکوراسیون عقد برگزار می شود.

 جدیدترین ایده های دیزاین سفره عقد

تزیین سفره عقد از مواردی است که می بایست با دقت زیادی صورت بگیرد. برای اینکه عقد شیک و ساده برگزار شود می بایست از پارچه های لطیف و نسبتاً براق مانند ابریشم و ساتن برای پوشاندن سطح میز استفاده شود. دقت کنید که به طور کلی فاصله بین سفره و مبل از نکات مهمی است که می بایست رعایت شود. بر روی سفره عقد می بایست جاحلقه ای، حلقه عروس و داماد به همراه ظرف شیرینی و میوه با طراحی خاص قرار بگیرد. همینطور نیاز به تزیین ظرف شکلات و نقل خواهد بود. استفاده از استندهای پرنده، گلدان های رنگی برای گل و همینطور اکسسوری های براق بر روی سفره عقد بی نظیر است. قران و آینه می بایست در راستای هم قرار بگیرند و بسیار زیبا طراحی شوند.

استفاده از بادکنک، پارچه حریر و تور سهم زیادی در زیباسازی فضای عقد دارد. همینطور می توان از گل های کاغذی در رنگ های طلایی و نقره ای و سفید نیز استفاده کرد که بسیار خاص و درجه یک هستند.

 هر بخش ساز خودش را کوک می کند!

ایجاد هماهنگی و همخوانی بین بخش های مختلف نیاز به رعایت یک سری قوانین دارد. معمولاً پشت سر جایگاه عروس و داماد می بایست از طراحی های ویژه ای استفاده شود، دقت کنید که اجرای گل های طبیعی به همراه تورهای رنگی سبب می شود تا فضا بسیار جذاب شود. رعایت هارمونی رنگ ها به قدری مهم است که می بایست در نهایت بین همه بخش های فضای عقد یک هماهنگی مخصوص وجود داشته باشد.

مکانی که برای پذیرایی از مهمانان در نظر گرفته می شود کاملاً دقیق و اصولی بوده و مزاحمتی برای سایر بخش ها ایجاد نخواهد کرد. از سوی دیگر نوع چیدمان صندلی و فضای عبور و مرور نیز در بهترین حالت در نظر گرفته می شود. فضای مربوط به عروس و داماد و سفره عقد به واسطه المان های خاص خود کاملاً جدا از بخش های دیگر است.

 شکار لحظه های ناب

تصاویری که از روز عقد ثبت می شوند به یاد ماندنی ترین خاطرات برای شما خواهند بود. دقت کنید که به منظور برگزاری عقد شیک و ساده نیاز است تا عکاس بتواند تصاویری لحظه ای را به ثبت برساند. لحظه ای که عروس و داماد ناخودآگاه به هم نگاه می کنند و لبخند می زنند، زمانی که انگشتر در دستان عروس قرار می گیرد و لحظه دلنشین گفتن بله!

تیم فیلمبرداری و عکاسی می بایست بتوانند با توجه به سلیقه عروس و داماد و همینطور فضای عقد بهترین تصاویر و ویدیو ها را به ثبت برسانند. تهیه کلیپ های فانتزی از میز عقد و همینطور لحظه ای که خانواده ها پیشکش های خود را هدیه می کنند از مواردی است که قطعاً باید در فیلمبرداری لحاظ شود. زاویه درست لنز دوربین و همینطور اجرای صحیح آهنگ بر روی ویدیو نیز از موارد پر اهمیت محسوب می شود.

بهترین روز زندگی تان را هوشمندانه انتخاب کنید!

روز عقد یکی از روزهای به یاد ماندنی در ذهن عروس و داماد است بنابراین هرچه مراسم عقد شیک و ساده و با رعایت اصول ویژه ای صورت بگیرد قطعاً نتیجه بخش خواهد بود. شمع آرایی و یا گل آرایی به سبک یونیک، استفاده از اکسسوری های خاص و نمادهای اصیل ایرانی، نورپردازی و تصویربرداری کاملاً حرفه ای سبب می شود تا این روز به بهترین شکل برگزار شود.

در مجموعه مهر دریا به مدیریت خانم شارقی، صفر تا صد مراسم عقد به شکل کاملاً ویژه و غیر تکراری برگزار می شود. استفاده از یک سری المان های مخصوص در نهایت سبب می شود تا مراسم عقد شما با شکوه و جلوه ویژه ای همراه باشد. چه خوب است ایده های ناب خود را با تیم هماهنگی مجموعه مهر دریا در میان بگذارید تا به کمک هم بتوانیم بهترین روز زندگی خود را به بهترین نحو جشن بگیریم. هر آنچه که برای عقد شیک و ساده نیاز است را تهیه کرده ایم تا نیاز به صرف زمان و هزینه اضافی نباشد. از سوی دیگر ایده های خاصی برای جایگاه عروس در نظر گرفته شده است که می تواند بسیار ارزشمند باشد. حال که همه چیز برای بهترین روز زندگیتان با قیمت مناسب و تیم حرفه ای فراهم است، مبارکتان باشد و شاد بمانید!